Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na konsultacje szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędą się w dniach 26-27.01.2024 we Wrocławiu i zakończą się startem kontrolnym w Mistrzostwach Polski na ergometrze wioślarskim w Oleśnicy.
>>>ZGŁOSZNIA DO MP NA ERGOMETRZE DO 22 STYCZNIA<<<
Powołania
Waga lekka kobiet
Jasińska Zuzanna (Pegaz Wrocław)
Kalinowska Wiktoria (AZS AWF Warszawa)
Radosz Martyna (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Wełna Katarzyna (AZS AWF Kraków)
Wiosła krótkie kobiet
Baranowska Dominika (BKW Bydgoszcz)
Jęchorek Barbara (KS Posnania RBW Poznań)
Khlibenko Anna (AZS AWFiS Gdańsk)
Linowska Rozalia (AZS AWFiS Gdańsk)
Sobocińska Jessika (KS Posnania RBW Poznań)
Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz)
Wiosła długie kobiet
Gałka Dominika (AZS UMK Toruń)
Hakobyan Julia (AZS UMK Toruń)
Jankowska Martyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Lesner Zuzanna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Ludwiczak Weronika (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk)
Zmelty Wioletta (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Waga lekka mężczyzn
Byczek Jakub (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Kowalski Jerzy (Gopło Kruszwica)
Wiosła krótkie mężczyzn
Barański Fabian (WTW Włocławek)
Biskup Mateusz (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Czaja Dominik (AZS AWF Warszawa)
Czekanowicz Igor (KS Posnania RBW Poznań)
Domański Konrad (WTW Warszawa)
Kasparek Krzysztof (KS Posnania RBW Poznań)
Płomiński Piotr (WTW Warszawa)
Rańda Michał (AZS Wratislavia)
Woźniak Jakub (KW04 Poznań)
Ziętarski Mirosław (AZS UMK Toruń)
Wiosła długie mężczyzn
Bartkowski Bartosz (Wisła Grudziądz)
Burda Mikołaj (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Jackowiak Emilian (KS Posnania RBW Poznań)
Lewicki Tomasz (RTW Bydgostia Bydgoszcz)
Posyłajka Łukasz (AZS Szczecin)
Streich Oskar (AZS UMK Toruń)
Szpakowski Michał (KS Posnania RBW Poznań)
Tomiak Szymon (KS Posnania RBW Poznań)
Wilangowski Mateusz (Wisła Grudziądz)
Wojtalak Patryk (KS Posnania RBW Poznań)
Sztab
Dziekoński Rafał - Trener PZTW
Jankowski Wojciech - Trener PZTW
Kurek Maciej - Trener PZTW
Konecki Przemysław - Trener PZTW
Pawłowski Łukasz - Trener PZTW
Sycz Robert - Trener PZTW
Wojciechowski Aleksander - Trener PZTW
Wolff Maria - Lekarz
Durkalec-Michalski Krzysztof - Dietetyk
Zobacz także
Radosz i Wełna po awansie na igrzyska: to było nasze marzenie
29 kwi 2024
Martyna Radosz i Katarzyna Wełna w dobrym stylu wywalczyły kwalifikację na igrzyska olimpijskie w Paryżu. – To było nasze marzenie i zrobiłyśmy to – powiedziała Wełna "na gorąco" po biegu.
Polska dwójka podwójna wagi lekkiej ko...
Radosz i Wełna zakwalifikowały się na igrzyska olimpijskie w Paryżu
28 kwi 2024
Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet - w składzie Martyna Radosz, Katarzyna Wełna - zakwalifikowała się na igrzyska olimpijskie w Paryżu.
Radosz i Wełna prowadziły niemal od startu do mety w finałowym biegu kwalifikacyjnym, który mia...
Mistrzostwa Europy w Szeged: niedzielne wyniki Polaków
28 kwi 2024
W niedzielę na mistrzostwach Europy w Szeged polskie osady popłynęły w finałach C i B.
Bartosz Bartkowski, Mateusz Wilangowski, Mikołaj Burda i Michał Szpakowski (M4-) wygrali finał B (06:35.15) z dużą przewagą nad drugimi Czechami....
4-5.05 | Regaty Międzynarodowe Juniorów Monachium (Niemcy) |
10.05 | Regaty Nadziei Olimpijskich "Olympic Hopes" Brno (Czechy) |
11-12.05 | Regaty Międzynarodowe U23 Gent (Belgia) |